30 липня відзначається День Дружби: привітання

30 липня відзначається День Дружби. 30 липня відзначається одне з наймолодших свят в календарі – Міжнародний день дружби.

За матеріалами Уніан.

Міжнародний день дружби (International Day of Friendship), встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН № 65/275 від 3 травня 2011 року, відзначається щорічно 30 липня.

Міжнародний день дружби в 2020 году відзначіть свій десятірічній ювілей.

Міжнародний день дружби: історія свята

Передумовою виникнення нової дати, Міжнародного дня дружби, стали Декларація та Програма дій в галузі культури миру та міжнародного десятиріччя культури миру та ненасильства, що охоплюють період з 2001-го по 2010-й роки.

Підводячи підсумки цієї широкомасштабної акції, ООН – на своїй 65-й сесії у квітні 2011 року – запропонувала обрати відповідний день в календарі – 30 липня, і тоді ж державам та міжнародним організаціям

зосередитися на проведенні різного роду заходів, спрямованих на розвиток діалогу і взаєморозуміння між країнами. Людству було запропоновано згадати про те, що всі ми, незалежно від раси, статі, релігії, – єдина родина на нашій єдиній планеті.

З Міжнародним днем дружби
З Міжнародним днем дружби

Привітання з Днем дружби у віршах

Як добре мати друзів, Адже з ними можна веселитися, А якщо що-то, раптом, не так — Проблемою можна поділитися. Друзі завжди тебе зрозуміють, Дадуть пораду, в біді допоможуть. І навіть просто помовчати, Коли слова не до місця, зможуть. День дружби святкує народ, Весь світ один одного вітає. Нехай кожен дружбу береже, І про друзів не забуває!

***

Дружба — це важливо. Дружба — це потрібно. Це знає кожен: Жити без дружби складно! Зі святом, подруги! Зі святом, друзі! Адже Нам один без одного Жити ніяк не можна. Бережіть Дружбу, Ясно без слів: Вона, як не крутіть, Важливіша, ніж любов…

***

Іншому бути не кожен зможе, Це рідкісний Божий дар. Хай вам у житті складному, Буде друг надійний даний. У День Дружби міжнародний, Ми вітаємо друзів. Тих, хто з нами в дощ і холод, З ким, ми кращі і сильніші.

***

Для людини важливий той Хто розділить з нею смуток і радість, Хто не засудить і зрозуміє, Підтримає, якщо в житті бридко. Друг — той, хто вірний нам завжди, Для людини дружба свята, Інші почуття ніколи Настільки не оспівати крилато. У день дружби просто згадаємо тих, Хто в житті допомагав охоче. Нехай їм щастить, І радощів прийде безліч.

***

Вітаю з Днем друзів, З Днем прекрасної дружби! Нехай живеться веселіше, Яскравіше, добродушніше! Привід сміх нехай знайде, Розквітнуть посмішки, Свято принесе щастя І добра насипле!

З Днем дружби: картинки та листівки

Листівка з Днем дружби
Листівка з Днем дружби

Картинка з Днем дружби
Картинка з Днем дружби

Привітання з Днем дружби
Привітання з Днем дружби

З днем Дружби картинка
З днем Дружби картинка

З Днем дружби привітання
З Днем дружби привітання

З днем Дружби листівка
З днем Дружби листівка

Привітання з Днем дружби подрузі
Привітання з Днем дружби подрузі

Нагадаємо, про ляп журналісток “1+1” під час репортажу з Луцька (ВІДЕО).

Please follow and like us:
Яндекс.Метрика
%d bloggers like this: