Андрій Лошак розповів про пошуки “Киштимского карлика”

Андрій Лошак розповів, що так і не зміг разораться у феномені «Киштимского карлика». За словами журналіста, так званий Алешенька не є підробкою, але про його походження донині нічого не відомо.

Про це повідомляє незалежне інтернет-видавництво “DNI24“.

Історія про Алешенька є однією з найбільш містичних і загадкових в сучасній Росії. У 1996 році жінка, яка страждала психічним захворюванням, знайшла в поле істоту, схожу на карлика.

За її словами, воно харчувалося виключно цукерками і більше нічого не їло. Невістка також підтвердила її слова, заявивши, що істота постійно видавало звуки, схожі на свист.

Пізніше Алешенька помер з невідомих причин, але його тіло майже відразу після смерті муміфікувалося. Коли справою зацікавилися журналісти і вчені, труп «Киштимского карлика» несподівано пропав.

В інтерв’ю для Юрія Дудя Лошак розповів, що бачив простирадло, в яке жінка завертала Алешеньку. За словами журналіста, більша частина місцевих жителів впевнені в інопланетне походження істоти, але все може бути набагато простіше.

«Мені здається, що мова йде про людське плоді з мутаціями. У цих місцях в 50-е сталася аварія, через що в організмі дитини могли статися зміни. У той же час, зникнення тіла залишає більше питань, ніж відповідей.

Місцеві жителі в більшості випадків підтвердили історію. Не думаю, що вони стали б нам брехати, так як ми нічого їм не платили. Для нас було важливо зняти правдивий сюжет. Викриття історії про Алешенька також стало б рейтинговим », – зазначив Лошак.

Нагадаємо, що Дмитро Гордон виконав пісню присвячену Соловйову (ВІДЕО).

Please follow and like us:
Яндекс.Метрика
%d bloggers like this: