«Аваков мій друг». Кива розповів, як познайомився з Аваковим (ВІДЕО)

Їх познайомив Коломойський:
Депутат «Опозиційною платформи – За життя» Ілля Кива в інтерв’ю TK Media розповів, як познайомився з главою МВС Арсеном Аваковим. За його словами, їх познайомив олігарх Ігор Коломойський в 2014 році.

Ілля Кива
депутат:
Ми (майданівці) приїхали в Дніпро, нас чоловік 400. Мене викликали до ІВК. Він запитує: «Ти готовий виїхати в одну сторону?». Кажу: так, готовий. «Є ще люди, готові в одну сторону?». Таких виявилося 60 осіб. «Вези сюди». Приїхали в ОДА, а ІВК пригнав броньовики Привату, прямо на площі зривали наклейки. Я кажу: куди поїдемо? Він: «Так тобі не пох * й куди? Сказав же, в одну сторону ».

Тоді Кива разом з іншими поїхав в Красноармійськ. По поверненню в Дніпро, Коломойський і представив майбутнього нардепа Авакову.

Ілля Кива
депутат:
Тоді на сьомому поверсі ОДА були Яценюк, Турчинов, Аваков, було заслуховування ситуації, що склалася. І ось за це ІВК спасибі. Він смикнув мене. І Авакову мене дослівно представив: «Ось цей хлопець хоче померти за Батьківщину. Я тебе прошу, Арсен, дай йому можливість померти хоча б на законних підставах ».

Вже після цього Аваков і Кива зустрілися в Києві, де той призначив його командиром батальйону «Полтавщина». Після цього підрозділ нардепа першими отримало танки.

Поле того, як Кива добре себе зарекомендував як командир батальйону, його відправили до Києва до колишнього генерального начальника штабу ЗСУ Віктора Муженко. Той запитав, хто Кива за званням і почав думати «як йому натягнути на підполковника». Для того, щоб політику відправитися в Генштаб, йому потрібно було спочатку звільнитися з МВС.

Ілля Кива депутат:
Я приїжджаю до Муженко … Він каже: «Я так розумію, ти воювати хочеш?» Я кажу: так … «А нах * й тобі мусора потрібні?» Я кажу: «Та ну в принципі не потрібні».

За словами нардепа, на кримінальні переслідування по відношенню до нього ніхто не звертав уваги. Пізніше Ківа приїхав з рапортом звільнятися, але Аваков не дав цього зробити.

Ілля Кива
депутат:
Він каже: “Товариш замначальника Донецької області, питання у вас є?». «Ніяких». «Ну так їдьте виконуйте поставлену перед вами завдання». І я нічого не розуміючи … наказ, виявляється, вже підписаний, я виходжу з кабінету міністра, мені вручають наказ про призначення мене на замначальника Донецької області”.

Після цього політика відрядили і він став заступником начальника координаційного центру при штабі АТО.

Повне інтерв’ю можна подивитися за посиланням

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *