Деталі скандалу з новою технікою для ЗСУ (ФОТО)

Приватна компанія Науково-виробниче об’єднання “Практика” заперечує звинувачення в завищенні цін на спеціалізований броньований автомобіль (СБА) сімейства “Козак” – “Козак 2”.

Про це повідомляє кореспондент “Апострофа“.

У 2016 році НВО “Практика” уклало з Міністерством оборони контракт на виробництво СБА “Козак – 2” вартістю 8,410 млн гривень за одиницю. У наступному році контракт був виконаний, всього було поставлено близько 10 одиниць техніки. Відзначимо, в компанії не вказують точні цифри поставок, посилаючись на документи з обмеженим доступом.

За словами голови ради директорів НВО “Практика” Олега Висоцького, в 2018 році Міноборони запропонувало укласти наступний контракт на постачання близько 30 одиниць “Козак-2” зі збереженням договірної ціни. При цьому було підписано додаткову угоду, яка дозволяла переглянути ціну після завершення контракту.

“Ми тричі зверталися до Міноборони з проханням переглянути вартість контракту. В результаті нам перерахували по 8,900 млн гривень за одиницю, а фактичні витрати на його виготовлення склали 9,120 млн гривень. Заперечувати в суді немає сенсу, в контракті чітко прописано, що замовник не зобов’язаний оплачувати витрати виконавця, якщо вартість готового продукту перевищує його орієнтовну вартість”, – розповідає деталі контракту Висоцький.

Подорожчання вартості “Козак-2” пояснюють зростанням цін на комплектуючі, показники інфляції і індексацією заробітних плат робочому колективу.

Відзначимо, в ЗМІ з’явилися публікації, про закупівлю Міноборони СБА “Козак-2” за завищеними цінами. Повідомлялося, що в січні 2019 року вартість однієї машини становила 8,400 млн гривень, а до грудня зросла до 9,400 млн гривень. Державі було завдано збитків на суму понад $ 4 млн.

У компанії вважають, що звинувачення в махінаціях створюються штучно, з метою зірвати Державне оборонне замовлення 2020 року. Але не виключено, що це можуть бути підступи конкурентної боротьби. “Практика” подає в ДОЗ-2020 нову розробку СБА “Козак-2М1”. На відміну від попередньої модифікації, це повністю новий автомобіль розроблений і побудований на елементах шасі компанії IVECO (Італія). У новій машині вирішили відмовитися від рами, як у “Козак-2”, у неї несучий кузов. Що на думку розробників дозволяє підвищити прохідність, забезпечити стійкість при високій маршовій швидкості. Нагадаємо, по суті “Козак-2” є бронекапсулою, розміщеною на шасі того ж IVECO.

Вартість шасі становить близько 25-30% виробництва машини. Шасі є не єдиною імпортної комплектуючою, всього таких близько 400 на 16453 одиниць, з яких складається “Козак-2М1”.

Претендує отримати державне замовлення і приватна компанія “Українська бронетехніка”. За відкритою інформацією, в проект закупівель включені їх СБА “Новатор” і “Варта”.

Серед українських приватних виробників бронетехніки, крім “Практики”, СБА випускають КрАЗ, “Українська бронетехніка” і корпорація “Богдан”.

Сімейство бронеавтомобілів КрАЗ представлено “Кугуар” (побудований на шасі Toyota Land Cruiser), “Спартан” (Ford F550), “Шрек” (КрАЗ-5233). “Українська бронетехніка” – “Новатор” (Ford F550) і “Варта” (МАЗ-5434), “Богдан” – “Барс-6” (Kia KM450) і “Барс-8” (Dodge Ram).

Проект державного оборонного замовлення був затверджений на засіданні Ради національної безпеки і оборони 18 лютого 2020 року на суму 21,25 млрд гривень. Документ сформований Міноборони на підставі потреб, визначених Генштабом Збройних сил України.

Джерело

Нагадаємо, що бойовики на 23 лютого обстріляли самі себе біля Веселенького

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *