Дякуємо, що кинули нас помирати (ВІДЕО)

В мережі з’явився емоційний ролик в якому росіяни “дякують” президенту РФ Володимиру Путіну за те, що він кинув ситуацію з короновірусом в країні з напризволяще.

Відео опубліковано в YouTube.

На тлі лікарняних палат в жахливому стані і вимушених лікуватися в таких умовах літніх росіян, голос за кадром “дякує” Путіну за те, що він до останнього відкладав введення карантину.

Дякую, що допомагаєте Італії, забувши про Росію. Спасибі, що відправляєте допомогу одній з найбагатших країн Європи, забувши про лікарні Саратова, Воронежу, Пермі та інших міст нашої Росії. Спасибі, що завантажили гуманітаркою літак в США, але забули відправити медичні маски в лікарні Астрахані і Тверь“, – йдеться в ролику.

З іншого боку, Путіну пригадують і інші “благодіяння” – нові податки на тлі масового закриття виробництв і торговельних залів і 20 років “стабільності” на нафтовій голці.

Спасибі, від усіх нас. Дай вам Бог здоров’я і довголіття. Вони вам знадобляться, коли вам доведеться відповідати перед судом за всі ті злочини, які ви робите 20 років поспіль. Спасибі!“, – резюмує автор ролика.

Нагадаємо, що Сергій Притула придбав 200 захисних костюмів для медиків (ВІДЕО)

Please follow and like us:
Яндекс.Метрика
%d блогерам подобається це: