Кадиров знаходиться у важкому стані

Лікарі вважають, що глава Чечні заразився коронавірусом близько двох-трьох тижнів тому.

Глава Чечні Рамзан Кадиров знаходиться в лікарні у важкому стані, лікарі діагностували у нього коронавірус, повідомляє проект Baza.

За словами джерел Baza, лікарі вважають, що Кадиров заразився близько двох-трьох тижнів тому під час відвідин глави Урус-Мартанівського району Чечні Валіда Абдурешідова в лікарні.

«Абдурешидов був хворий коронавірусом, і його керівник Рамзан Кадиров вирішив підтримати його. Однак глава увійшов в «червону зону» в недбало накинутому халаті і в легкій масці, з-під якої стирчала борода. Він навіть обняв хворого », – пише Baza.

Раніше проект повідомляв, що Кадирова на літаку доставили в одну з кращих клінік Москви з підозрою на коронавірус. За їхньою інформацією, перші симптоми нездужання глава Чечні списував на ГРВІ, але пізніше його стан почав швидко погіршуватися, і лікарі порадили йому звернутися до московських лікарень.

В інформаційному управлінні глави і уряду Чечні не змогли прокоментувати інформацію про те, що глава республіки Рамзан Кадиров з підозрою на Коронавірусну інфекцію госпіталізований в одну з московських клінік. «Ми ніякої інформації не даємо», – відповів представник управління на запит російського сайту Znak.com.

Нагадаємо, що Росія вже на межі катастрофи.

Please follow and like us:
Яндекс.Метрика
%d блогерам подобається це: