Лазебна повідомила розмір компенсації витрат українців за використання комунальних послуг у період карантину

Сьогодні, 23 березня, в Києві відбувався онлайн-брифінг міністерки соціальної політики України Марини Лазебної, на якому була висвітлена тема посилення соціального захисту населення України.

Про це повідомляє інформаційне агентство ASPI

Під час брифінгу Марина Лазебна прокоментував основні кроки українського уряду, спрямовані на соціальний захист українців в умовах економічної кризи, пов’язаної з пандемією, а також складною епідобстановкою через Covid-19 в Україні.

Трансляцію 23 березня проводив Кабінет міністрів на каналі YouTube:

За словами Лезебної, уряд України гарантує в цей складний кризовий час безперебійне надання субсидій. Крім того, чиновниця зазначила, що даний напрямок соцзахисту буде посилюватися на час проведення карантину. Також Лазебна повідомила про ініціативу щодо збільшення компенсації на оплату окремих житлокомунпослуг більш ніж трьом мільйонам домогосподарств, які наразі отримують субсидії. Йдеться про такі необхідні для побуту комунальні послуги як газ, водопостачання та електроенергія.

За словами Лезебної, це буде можливо за рахунок збільшення на 50% соціальних нормативів на використання вищезазначених комунальних послуг. Голова Мінсоцполітики заявила, що уряд розуміє, що люди в ізоляції використовуватимуть більше комунальних ресурсів, на які буде виділена додаткова компенсація. Така компенсація в середньому складе 300 гривень.

Нагадаємо, що патріоти Донбасу записали звернення до Зеленського (ВІДЕО)


Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *