“Нафтопереробний завод” Іллі Киви виявився пустирем

“Нафтопереробний завод” Іллі Киви виявився пустирем… Журналісти проекту Bihus.Info повторно спіймали на брехні народного депутат від ОПЗЖ Іллю Киву.

Про це повідомляє “Апостроф“.

Журналісти проекту Bihus.Info повторно спіймали на брехні народного депутат від ОПЗЖ Іллю Киву, який заявив, що більше 1 млн грн йому принесли не жомова яма, а “діючий нафтопереробний заводик”.

Денис Бігус особисто виїхав до Полтавської області і зняв “підприємство” Ківи на відео.

Нагадаємо, журналісти програми “Наші гроші” опублікували розслідування про жомову яму, яку знайшли в декларації Киви. Нардеп зазначив, що отримав від передачі в оренду ями, що поросла бур’яном, 1,2 млн грн на рік.

За документами яму орендувала львівська компанія “Сиквел”, яка фігурує в кримінальному провадженні як фіктивна. Автори розслідування припустили, що яму Кива використовує для відмивання грошей.

Сам Кива спростував інформацію і опублікував відео з діючим підприємством, яке йому нібито належить і принесло ті самі 1,2 млн грн доходу.

Денис Бігус виїхав за вказаною адресою в село Заводське Полтавської області і знайшов “підприємство”, про яке говорив Кива. Ним виявився порослий бур’яном пустир з купою металобрухту

. “Це була жомова яма. Потім Кива взявся… З держадміністрацією зрозуміло, як воно вирішувалося, як робилося. Ось це все, що побудувалася. Приїжджав сьогодні о пів на сьому помічник депутата, зняв тут все в трьох ракурсах“, – показав об’єкт власник території Анатолій.

"Нафтопереробний завод" Іллі Киви виявився пустирем

Анатолій показує “діючий нафтопереробний завод” Киви

“Виникає питання. Якщо у декларації це жомова яма і за неї заплатили 1,2 млн грн, це надзвичайно схоже на відмивання грошей. Якщо це цілісний майновий комплекс, який коштує шалені гроші, то він повинен бути задекларований, як майновий комплекс, а не жомова яма”, – сказав Бігус, додавши, що виправдання Киви -“повний триндьож”.

Нагадаємо, що на Росії жінка заподіяла фізичний біль поліцейському, рибою (ВІДЕО).

Please follow and like us:
Яндекс.Метрика
%d bloggers like this: