Нардеп «Слуги народу» відмовився спілкуватися з журналістами (ВІДЕО)

До Артема Дмитрука із запитаннями звернулись журналістки LB.ua та «Радіо Свобода». Вони намагались отримати коментар, чому він вніс постанову про звільнення голови НАБУ.

Нардеп заявив журналістці LB.ua Діані Буцко, що не хоче спілкуватись із нею. Відповідне відео вона опублікувала у Facebook.

Журналістка звернулась до Артема Дмитрука під час з’їзду партії «Слуга народу». Вона зауважила, що він «повине спілкуватися з журналістами і суспільством», оскільки є народним депутатом.

«Так, я спілкуюся зі своїми виборцями, спілкуюся на окрузі, все правильно. А з вами, наприклад, не хочу. Це моя особиста думка», – сказав Артем Дмитрук.

Коли Діана Буцко кілька разів повторила питання щодо подання постанови про звільнення голови НАБУ Артема Ситника, Дмитрук відповів: «Із задоволенням відповім іншому виданню, але не вам. Не хочу».

Тоді журналістка запитала, чи сам він писав постанову, або йому хтось підказав.

«Що ви за таку дурницю говорите? Із задоволенням поясню і можу пояснити і аргументувати, але не вам», – відповів нардеп.

Потім до нього звернулась по коментар щото звільнення Ситника журналістка «Радіо Свобода» Власта Лазур. Відповідне відео вона опублікувала в Twitter.

«Ви – серйозне видання, правильно? В ігри не треба грати. Якщо ви хочете отримати від мене інтерв’ю або коментар, я вам із задоволенням його дам, але не в такій обстановці, як ви зараз робите, добре? Не треба провокувати. Ви посміялися зараз, підходите по черзі до мене. Навіщо це робити? Давайте підійдіть до когось іншого десь на вулиці, але не до народного депутата. Майте теж повагу до своєї роботи і до народних депутатів. Я вам вже все сказав. У вас буде хороший матеріал, зможете викласти і показати, як народний депутат не хоче давати коментар», – сказав журналістці Артем Дмитрук.

Він зазначив, що буде відповідати тим, кому вважатиме за потрібне.

«Хочу, обов’язково, і можу прокоментувати. Вам – не говоритиму. Може, якомусь іншому телеканалу або іншому виданню, які ось так не підходять», – додав нардеп.

Зазначимо, що на сторінці Артема Дмитрука у Facebook є розлогий допис щодо постанови про звільнення голови НАБУ, співавтором якої значиться нардеп, та аргументи її на користь.

Раніше суд визнав керівника НАБУ винним в скоєнні корупційного правопорушення, він потрапив в «реєстр корупціонерів».

Нагадаємо, що Ілля Кива розповів як познайомився з Аваковим

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *