Не вбивайте дітей: українка, яка заразила коронавірусом, звернулася з криком душі через погрози (відео)

Перша хвора коронавірусом на Буковині жінка, яка заразила десятки жителів свого і сусідніх сіл, через погрози людей звернулася до сусідів і попросила прощення.

Відеозвернення жінки опубліковано в Facebook.

Єлизавета нещодавно повернулася із заробітків з Італії. Ймовірно, там вона і підхопила небезпечний вірус. Приїхавши додому, місцева мешканка брала найактивнішу участь у громадському житті свого села Колінківці.

Жінка ходила на мітинги під обладміністрацію 9 березня, де жителі трьох сіл боролися за створення ОТГ, спілкувалася з головою Колінківців.

В результаті, жінка заразила не тільки своїх дітей і онуків: у глави села висока температура, а зараз 14 односельчан знаходяться в лікарні з коронавірусом. Станом на 29 березня в Чернівецькій області виявлено 59 випадків коронавірусу.

Не вбивайте дітей: українка, яка заразила коронавірусом, звернулася з криком душі через погрози (відео)

З Колінківцями на карантині знаходяться ще три села: Топорівці, Бочківці і Грозненці. Поліція встановила в цих районах блок-пости, всі дороги і лісові стежки перекрили шлагбаумами.

Не вбивайте дітей: українка, яка заразила коронавірусом, звернулася з криком душі через погрози (відео)

“Винуватиця” такої ситуації Єлизавета записала відео, де розповіла, що сама вже одужала і перебуває вдома. І пообіцяла більше ніколи не їздити до Італії на заробітки. Відео вона розсилає своїм односельцям через соцмережі.

Не вбивайте дітей: українка, яка заразила коронавірусом, звернулася з криком душі через погрози (відео)

Вона сказала, що чула, що люди хочуть спалити її будинок. А також, що хочуть розправитися з її дітьми і внуками.

“Не вбивайте їх, хочете вбивайте мене, ріжте, рубайте”, – зі сльозами попросила жінка.

Вона каже, що сім’я нікуди не виходить і сидить на сумках, з документами.

“Кожну ніч мої діти, як зайчата, не сплять зі страхом, як тільки чують шарудіння у дворі”, – зазначила жінка.

Вона поскаржилася, що вдома немає овочів і хліба, доїдають макарони, тому що бояться вийти на вулицю, побоюючись гніву сусідів. Також Єлизавета встала на коліна і просила, щоб залишили в спокої її родину: “залиште мого Максимчика і Сашка, залиште мою Катюшу, Наталку”.

“Я вас прошу, хочете розправитися – вивозьте мене в село, вбийте, що хочете, те і зробіть, тільки залиште моїх дітей. Повірте, що ніяка мама і бабуся не могла принести своїм дітям і онукам такої страшної біди. І вам не хотіла, вибачте мене”, – попросила вибачення Єлизавета.

Відзначимо, що зараз в Колінківцях 14 випадків коронавірусу, серед захворілих діти і онуки Лізи.

У селі кажуть, що спочатку були злі на жінку, бо, повернувшись з Італії вона не сиділа вдома, а їздила і ходила по всій області, хоча прекрасно знала, яка ситуація в Італії.

Зараз в селі багато дітей хворіють, в основному, в легкій формі. Однак, обіцяних тестів на коронавірус тут так і не дочекалися, а багато медиків теж пішли на самоізоляцію.

Багатьох сусідів звернення жінки зворушило, вони обіцяють не чіпати родину, та й кажуть, що такої агресії як підпалити будинок, у них не було.

Нагадаємо, що Кременчужанин повернувся з Австралії і вимагає, щоб в умовах коронавірусу його забезпечили безкоштовним харчуванням

Please follow and like us:
Яндекс.Метрика
%d bloggers like this: