Нова атака бойовиків на позиції ЗСУ


У суботу, 22 лютого, вночі, бойовики зробили спробу атакувати опорний пункт 1-го батальйону 93-ї механізованої бригади поблизу висоти 195 поблизу села Кримське на Бахмутській трасі, в цьому районі позиції сторін розділяє дорога і дистанція приблизно в 300 метрів.

Про це написав у Facebook журналіст Юрій Бутусов.

Користуючись повною темрявою, противник зробив спробу перетнути Бахмутську трасу і потай зайти на опорник. Однак чергова зміна була напоготові, найманців виявили в тепловізор, після чого ефективно усунули вогнем стрілецької зброї. Противник біг, на дорозі в 70 метрах від наших позицій кинули одного свого пораненого.

Трохи пізніше пораненого вдалося витягнути, він отримав два кульові поранення – одна куля в щелепу, друга в живіт. У найманця виявили документи: Лазарєв Андрій Олександрович, 27.05.2000 року народження, 1-й батальйон 4-ї бригади.

Нова атака бойовиків на позиції ЗСУ

Підрозділи цієї ж бригади атакували позиції на сусідній ділянці 72-ї бригади 18 лютого.

Нова атака бойовиків на позиції ЗСУ

У Лазарєва був при собі автомат АК-74, гранати, розвантаження російського виробництва. Оскільки йому не надали допомогу його товариші, він помер від втрати крові відразу після потрапляння в полон.

Нова атака бойовиків на позиції ЗСУ

З нашого боку потерпілих немає.

Нова атака бойовиків на позиції ЗСУ

Нагадаємо, що на Донбасі влаштували дитяче “шоу” з портретами Захарченка і Гіві (ВІДЕО)

Please follow and like us:
Яндекс.Метрика
%d блогерам подобається це: