Під стінами Офісу президента, вирішили відкрити каток

У четвер, 12 грудня, біля будівлі Офісу президента України на вулиці Банковій почали встановлювати ковзанку. У мережі вважають, що глава держави Володимир Зеленський відгородив себе таким чином від мітингів і пікетів.

Як пише Апостроф, про це повідомили на сторінці спільноти “Типовий Київ” в соцмережі Facebook.

У вівторок Зеленський поскаржився, що шкодує про відкриття Банкової через постійний гул і мітинги. А сьогодні під будівлею Офісу президента почали встановлювати безкоштовний каток. Тепер нас чекає фігурне мітингування “, – сказано в повідомленні.

Як уточнив засновник проекту “Київ Автомобільний” Олексій Мкртчян, будматеріали для катка привезли ще в середу ввечері, а вночі місце обгородили. “Площа ковзанки – 12 на 24 метри, встановлюють його в рамках” Зимової країни на ВДНГ “. На його установку піде 12 днів “, – повідомив активіст.

За даними спільноти “Типовий Київ”, працювати каток буде з кінця грудня до 19 січня. Катання буде безкоштовним.

Тим часом в соцмережах обурюються з приводу відкриття ковзанки поруч з Офісом президента. Користувачі припускають, що таким чином Володимир Зеленський намагається захистити себе від проведення мітингів і пікетів під стінами президентської адміністрації.

“Слуги народу” перетворюють адміністративні будівлі в розважальні центри: хто на самокаті, хто на ковзанах або санях. Дуже креативно. А якщо відверто, бояться народних акцій і прикриваються дітьми. Соромно”, – пишуть коментатори.


Нагадаємо що, Зеленський висміяв Путіна прямо в центрі Москви

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *