Президент Зеленський висунув вимогу до Венедіктової та Авакова

Президент Зеленський вимагає від Венедіктової та Авакова забезпечити ефективну координацію роботи з недопущення ескалації насильства на вулицях країни.

Читати далі

Президент Зеленський звільнив любительку “Вконтакте” і “Однокласників”

У четвер, 26 червня, президент України Володимир Зеленський звільнив заступника Голови Служби зовнішньої розвідки України Катерину Сляднєву.

Читати далі

Корчинський зробив скандальну заяву про геїв у владі (ВІДЕО)

Громадський діяч, письменник і політик Дмитро Корчинський заявив, що у Верховній Раді України багато гомосексуалістів, така ж ситуація в інших органах влади, через що представники ЛГБТ нібито в привілейованому становищі.

Читати далі

До Дня Росії путінським дипломатам передали “привіт” з натяком

Напередодні так званого дня Росії, який святкується в РФ 12 червня, бігборди з гербом Департаменту контррозвідки з’явилися поруч з російськими консульствами у Львові та Одесі, а також у Києві – біля посольства. По сусідству з геконсульством в Харкові намалювали патріотичний мурал.

Читати далі

Богдан різко відповів Зеленському

Колишній глава Офісу президента Андрій Богдан заявив, що президент України Володимир Зеленський і його команда за чотири місяці перетворили країну на посміховисько.

Читати далі

Уповноваженим із захисту державної мови в Україні стане Святослав Літинський

Урядова комісія визначила головного кандидата на посаду мовного омбудсмена. Це відомий мовний активіст зі Львова Святослав Літинський.

Читати далі
Яндекс.Метрика