Росія закрилася від окупованого нею Донбасу

З 18 березня в Росії почала діяти заборона на в’їзд в країну іноземців та осіб без громадянства.

Відповідне рішення було прийнято урядом РФ напередодні, передає “ДС“.

Такі заходи були введені в зв’язку із загрозою поширення коронавирусу.

Обмеження не стосуються дипломатів. Також заборона не поширюється на водіїв автомобілів міжнародного автомобільного сполучення, екіпажів повітряних, морських і річкових суден, поїзних і локомотивних бригад міжнародного залізничного сполучення.

До Росії також можуть потрапити члени офіційних делегацій і особи, які мають дипломатичні, службові, звичайні приватні візи, видані в зв’язку зі смертю близького родича. Як відзначили в уряді, обмеження не торкнуться “осіб, які постійно проживають на території Росії, а також осіб, які прямують транзитом через повітряні пункти пропуску”.

Сьогодні це обмеження почало діяти і на ділянці українсько-російського кордону, який підконтрольний терористам “ДНР” і “ЛНР”. У прикордонному управлінні ФСБ по Ростовській області з цього приводу сказали: “Для даної категорії громадян (громадян України, які живуть в ОРДЛО – ред.) В’їзд в Російську Федерацію тимчасово обмежений. У той же час, якщо у жителів регіону є російські паспорти, то , як громадяни Російської Федерації, вони можуть в’їхати в країну “.

Співробітник сепаратистського видання “Аналітична служба Донбасу” Денис Григорюк також розповів, що приватний транспорт взагалі не пропускають. Право проїзду є тільки у автобусів офіційних російських компаній з пасажирами, у яких російське громадянство.

Інформація від людини, який намагався перетнути кордон з російським паспортом. Пасажирам довелося повертатися в Донецьк, купувати квитки на рейс російського перевізника, так як транспорт донецьких компаній не пропускають“, – написав Григорюк в своєму Telegram-каналі.

Нагадаємо, що Зеленський підписав закон про коронавірус

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *