Росію висміяли через відправку гуманітарної допомоги США

Трамп вирішив познущатися над Путіним і дав ляпаса.
31 березня відбулися дві по-своєму відмінних події, які можна об’єднати для отримання більш повної картини.

Про це повідомляють “Акценти“.

Перша подія викликає посмішку – Росія відправила в США літак з гуманітарною допомогою для боротьби проти коронавируса. Друга подія важлива для світової спільноти – президент Дональд Трамп продовжив санкції проти Росії.

Обидві ці новини обговорювалися в російських і українських ЗМІ і були помічені громадськістю. В результаті в соціальних мережах з’явилися саркастичні пости, які об’єднали ці дві події.

Так на сторінці Роісся 24 в Twitter з’явився досить оригінальний пост про те, що Трам змахнув скупу чоловічу сльозу від повідомлення про російську допомогу для боротьби з коронавірусом і на знак вдячності продовжив санкції проти Росії. Тут можна побачити бажання Путіна підлизаться до світових лідерів і наступні плювки в його сторону.

Росію висміяли через відправку гуманітарної допомоги США

Аналогічна допомога Італії була розкритикована, як самими італійцями, так і президентом Франції Еммануелем Макроном. У більшості випадків говорили про непотрібність і неефективність такої допомоги з боку Путіна і Росії.

Варто відзначити, що 31 березня в США прилетів російський військовий літак з гуманітарною допомогою. Росія вважала, що в США не вистачає медичного обладнання та масок. При цьому в російській пресі говориться, що Путін чекає відповідного презенту у вигляді медичного обладнання та засобів індивідуального захисту.

Після цього стало відомо, що Трамп продовжив санкції проти Росії через триваючі кібератак та інших злочинних дій. Також американський лідер заявив, що Росія досі несе загрозу національній безпеці США. Трамп продовжив санкції проти путінської Росії ще на рік.

Нагадаємо, що в Україні стартує другий етап медреформи: за які послуги не потрібно платити

Please follow and like us:
Яндекс.Метрика
%d bloggers like this: