Снайпер терористів влучив в гвинтівку снайпера ЗСУ (ФОТО)

На фото гвинтівка одного з наших захисників. Будемо відверті: її власник народився у сорочці. Куля влучила у сошки гвинтівки та навскіс пройшла біля голови бійця, що й врятувало йому життя.

Про це повідомляє фонд «Повернись живим»

Світлина від Повернись живим.

Наприкінці минулого і початку цього року багато наших захисників загинули від куль ворожих снайперів. Найбільша кількість ворожих стрілків “працювала” на околицях Донецька, Горлівки та на багатьох інших ділянках, де мінімальна відстань між позиціями. Вже скоро активність снайперських та контрснайперських груп збільшиться. Підніметься трава, розквітнуть дерева.

Отже, спеціалісти влучної стрільби Операції Об’єднаних Сил мають бути готовими. Одним із нашим пріоритетних завдань є забезпечення випускників снайперських шкіл ЗСУ. У хлопців вже є на руках потужні гвинтівки різного калібру, але їм не вистачає систем кріплення для оптичних прицілів і сошок, які, як виявилось, теж рятують життя. Ціна питання комплекту – 480$. Долучитися до допомоги ви можете тут: https://savelife.in.ua/donate/ “, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що Українські воїни вперше застосували на фронті КПВТ калібром 14,5 мм на станку Івана Савельєва (ВІДЕО)

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *