Spotify в Україні запрацює з 15 липня: підтвердження

Чутки про те, що Spotify запуститься в Україні 15 липня 2020 року одержали офіційне підтвердження – шведський музичний сервіс оновив умови угоди, додавши України і країни СНД в список країн присутності.

На це звернув увагу користувач Twitter під ніком S ΞRG-1Y ⁶-⁶, повідомляє ITCua.

Оновлене 14:31: Доступ до сторінки з новою версією користувальницької угоди, де в числі інших країн згадувалася Україна, оперативно закрили, що можна вважати ще одним переконливим доказом завтрашнього запуску.

Оновлене 16:36: В українській веб-версії сервісу почали відображатися ціни – поки вони в доларах і повністю відповідають американським.

 Spotify запуститься в Україні 15 липня 2020 року одержали офіційне підтвердження - шведський музичний сервіс оновив умови угоди, додавши Україну...
Spotify в Україні

Оновлене 17:24: Додатки Spotify стало доступно для завантаження в магазині App Store.

 Spotify запуститься в Україні 15 липня 2020 року одержали офіційне підтвердження - шведський музичний сервіс оновив умови угоди, додавши Україну...
Скріншот із згадкою України на сторінці з новою версією користувальницької угоди

Додаток Spotify все ще недоступний для завантаження для українських користувачів в офіційних магазинах Apple і Google, але незабаром це має змінитися.

До теперішнього моменту багато хто вже використовують Spotify, успішно обходячи регіональні обмеження за допомогою VPN і підписок в країнах присутності сервісу.

Офіційний запуск зробить його доступним ширшому колу користувачів.

Чи зможе Spotify стати успішним в Україні, у багато буде залежати від цінової політики, з огляду на досить високу конкуренцію – на українському ринку вже давно працюють і вельми успішно Google Play Music (YouTube Music), Apple Music і інші.

Подробиць про українські ціни поки немає. Анонс повинен відбутися вже завтра, 15 липня. Тоді і стануть відомі українські ціни та інші подробиці.

Spotify – найбільший стрімінговий сервіс в світі, зараз він працює більш ніж в 70 країнах і контролює третину всієї виручки і платних передплатників на ринку потокових музичних сервісів.


Про запуск Spotify в Україні невпинно говорять кілька останніх років.

Please follow and like us:
Яндекс.Метрика
%d bloggers like this: