Терористи «ДНР» ввели нові обмеження на виїзд з «республіки»

Державна прикордонна служба України повідомила, що одинадцятого січня лінію розмежування на Донбасі в обох напрямках перетнули 37,8 тисяч осіб і 4,5 тисячі машин.

Таким чином, після двох днів високого пасажиропотоку вчора трафік впав майже до середніх показників за минулу осінь (37,6 тисяч чоловік і 4,6 тисячі авто). Що, ймовірно, пов’язано з полувиходной суботою в Україні.

Тим часом, місцеві жителі в соціальних мережах опублікували фото камери схову для автомобільних номерів на контрольно-пропускному пункті терористів ДНР на лінії розмежування в Горлівці. А «Hoґlіvchanin» уточнив: «Я вас здивую, камер зберігання кілька».

Через заборону окупантами використовувати в ОРДО українські автономери, які подорожують в вільну Україну змушені при кожному перетині лінії розмежування їх міняти. При цьому «республіканські» номери не можна вивозити в Україну, оскільки їх вилучають наші силовики. В результаті окупанти придумали додатковий заробіток на автолюбителів. Плюс, через поголовної зміни номерів додатково зросли черги на КПП терористів.

Також люди скаржаться, що терористи знову з подвоєною енергією перевіряють документи і мобільні телефони перетинають лінію розмежування. Також деяких людей, у яких відсутній “паспорт” ДНР, просто не пропускають, змушуючи їхати назад.

Нагадаємо, що на Росії інвалідам по зору на свята подарували прострочені цукерки

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Яндекс.Метрика