«Тітушки» московського патріархату жорстоко побили священика ПЦУ (відео)

У селі Припутні Ічнянського району невідомі побили священика ПЦУ Отця Леонтія (Пустовійта), призначеного настоятелем місцевої церкви, яка за рішенням суду перейшла з підпорядкування Московського патріархату.

Про це повідомив громадський діяч і віруючий ПЦУ, історик Ростислав Мартинюк. Він назвав нападників «ТІТУШКАМИ», передає «новинарня».

«Отець Леонтій прибув до церкви, передану рішенням суду до складу ПЦУ, для проведення статутного богослужіння. У присутності московського попа на нього налетіли кримінальники і завдали травми середньої тяжкості », – повідомив Мартинюк.

Активіст додав, що Отця Леонтія побили біля ганку церкви в присутності клірика Московського патріархату.

«Зараз Отцю Леонтію наклали шви на рану, люди збираються дати відсіч московським бандюкам. Підозри в організації бандитського нападу падають на ніжинського бізнесмена – фанатика РПЦ, чада єпископа Московської патріархії Климента (Олега) Вечері », – зазначив Мартинюк в соцмережі.

За його словами, за кілька днів до нападу, після остаточного рішення суду про передачу храму в Припутні до ПЦУ на основі волевиявлення місцевої громади, в селі були помічені люди на дорогому позашляховику.

«За свідченням людей, бойовиків в Припутні завезли ще два дні тому і вони жили у відлученого громадою московського попа», – зазначив активіст.

Сам Отець Леонтій (в миру – Леонід Іванович Пустовойт) на відео розповів, що громада в Припутні перереєстрована вже в Помісну церкву, «є всі правовстановлюючі документи на руках, однак в храм увійти не можемо. Представники УПЦ МП спільно з кримінальними елементами перешкоджають волевиявленню місцевої громади, каже Батюшка.

За словами священика, він не намагався увірватися до храму, тільки хотів виконати юридичні процедури, але був побитий на сходах церкви.

«Сліди їх» любові Христової «можна побачити на моєму обличчі», – сказав батько Леонтій, продемонструвавши синці на обличчі.

Нагадаємо, що прикордонники відправили назад молдаванина, який називав себе “громадянином СРСР” (відео)

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *