Українців не пустять на кладовищі через коронавируса

Попереду Великдень і поминальні дні. Багато українців за традицією захочуть піти до церкви, а потім відвідати на цвинтарі могили родичів.

Мер Миколаєва Олександр Сенкевич опублікував на своїй сторінці в Facebook відеозвернення до земляків. Він просить миколаївців відмовитися від відвідування кладовищ.

Більш того, за словами миколаївського міського голови, влада міста може звернутися до поліції для припинення походів людей на цвинтарі в поминальні дні.

«Тут пройшло рішення, що з поліцією будемо не допускати людей на кладовища, якщо буде таке ось рішення. Не переживайте, кладовища нікуди не дінуться », – заявив мер Миколаєва Олександр Сенкевич.

У коментарях до відео миколаївці підтримують свого міського голову і висловлюються, що потрібно діяти жорсткіше, особливо по відношенню до молоді, яка ігнорує карантин.

Як зазначив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко на брифінгу, в Миколаївській області станом на ранок 29 березня не зафіксовано жодного випадку зараження коронавірусів.

А всього в Україні на ранок 29 березня офіційно підтверджено вже 418 випадків зараження смертельною інфекцією. Лідером за кількістю хворих є Київ. Тут відзначено 82 випадки COVID-2019. Слідом ідуть Чернівецька область – 59 випадків, Тернопільська – 57 і Черкащина – 46 випадків.

Нагадаємо, що в Україні від коронавірусу одужав перший депутат

Please follow and like us:
Яндекс.Метрика
%d блогерам подобається це: