Відеозвернення Володимира Зеленського

Під час відеозвернення до українців в п’ятницю, 20 березня, президент Володимир Зеленський попросив залишатися вдома під час карантину через коронавірус в Україні, висловивши побоювання, що в іншому випадку медична система не витримає великого напливу пацієнтів з COVID-19.

Під час відеозвернення до українців в п’ятницю, 20 березня, президент Володимир Зеленський попросив залишатися вдома під час карантину через коронавірус в Україні, висловивши побоювання, що в іншому випадку медична система не витримає великого напливу пацієнтів з COVID-19.

“Сьогодні ми не маємо права думати тільки про власні потреби і не можемо допустити, щоб мільйон українців захворіли одночасно. Такого не витримає жодна медична система жодної країни”, – сказав Зеленський.

Також президент Зеленський порадував новиною про те, що вже отримана перша партія експрес-тестів, яку виготовлено Інститутом молекулярної біології Національної Академії наук України.

У найближчі 48 годин ми очікуємо прибуття в Україну з Китаю 10 мільйонів високоточних лабораторних тестів, які будуть розподіленл по всіх куточках України, 10 апаратів штучної вентиляції легенів, мільйон масок, які надійдуть в українські аптеки, 100 тисяч масок підвищеного захисту для лікарів і працівників поліції, 400 тисяч експрес-тестів і 10 тисяч літрів дезинфікуючих засобів“, – додав він.


Нагадаємо, що у розпал карантину Володимир Зеленський перестав ночувати вдома

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *