Володимиру Зеленському пора відповісти Рамзану Кадирову

Президенту України Володимиру Зеленському досить слухати радикалів, і таки пора відповісти главі Чечні Рамзану Кадирову. На звернення.

Як повідомляє “Апостроф“, так український експерт Сергій Розенбаум прокоментував звернення Кадирова з приводу відновлення миру на Донбасі.

“Прочитав звернення Рамзана Кадирова до Володимира Зеленського. Виглядає все дуже серйозно. Справа в тому, що образа батька лідера Чечні – це не той випадок, коли ситуацію можна “спустити на гальмах”, як це любить робити Зеленський.

Та й Рамзан Кадиров – не та людина, яка може пробачити подібне. Він уже не раз мстився своїм кривдникам, тим більше – кривдникам своєї сім’ї. Тому Зеленський повинен розуміти, що своїми діями, а точніше, бездіяльністю і ухилення, він ставить під загрозу не тільки себе, але і свою родину.

Це цілком реальна загроза. Так що класичне мовчання президента України в даній ситуації – буде безумовною помилкою. І доказом, що він продовжує озиратися на різні радикальні елементи, що вже заполонили Facebook постами з криками “та хто такий цей Рамзан?” і вимогами мало не оголосити війну особисто Кадирову.

А потрібно перестати слухати тих, чия максимальна доля – напаскудити в коментарях на Facebook. І почати чітко і виразно формулювати свою позицію зі складних питань.

Тим більше, відданість Кадирова Путіну (а Рамзан в зверненні називає себе його “солдатом”) означає, що дане звернення – цілком можливо санкціоновано президентом Росії. І, цілком можливо, може бути таким собі “дипломатичним випробуванням” для Зеленського.

Насправді все просто. Досить позначити свою чітку позицію. І чітко, а не розпливчасто, відповісти Кадирову. На питання, які, до речі, цілком логічні. В тому числі, і з приводу конфлікту на Донбасі. Президент повинен показувати, що у нього є (мужність). У разі Зеленського – хоча б іноді”, – заявив експерт.

Володимиру Зеленському пора відповісти Рамзану Кадирову

Нагадаємо, що Рамзан Кадиров звернувся до Зеленського та зажадав вибачень.

Please follow and like us:
Яндекс.Метрика
%d bloggers like this: