Виїзні групи МЗС і МВС РФ почнуть повертати росіян-емігрантів

Російський уряд доручив міністерству закордонних справ спільно з Міністерством внутрішніх справ зайнятися сприянням переселенню назад в Росію громадян, які залишили батьківщину.

Для цього планується створити тимчасові групи чиновників, які будуть виїжджати за кордон і особисто переконувати співвітчизників переїхати в РФ.

Як повідомляє «Парламентська газета», відповідна постанова уряду РФ від 28 січня 2020 року набула чинності з п’ятниці.

Згідно з документом, тимчасові групи будуть формуватися з «фахівців Міністерства внутрішніх справ, Міністерства закордонних справ та інших зацікавлених федеральних органів виконавчої влади, які відряджаються до іноземних держав відповідно до законодавства Росії».

В їх обов’язки входитиме інформування росіян-емігрантів про Державну програму зі сприяння добровільному переселенню в Росію співвітчизників, які проживають за кордоном.

За даними Світового банку, на 2017 рік 10,6 мільйона громадян РФ покинули країну для роботи і життя за кордоном. За абсолютної чисельності емігрантів Росія міцно тримає лідерство серед 24 держав, які СБ відносить до регіону «Європа і Центральна Азія».

У відносному вираженні втрати становлять 7,4% населення (144 млн чоловік). Якщо ж виключити з розрахунків пенсіонерів (35 млн чоловік), то країна позбулася 9,7% від поточної чисельності громадян працездатного віку (робочої сили) і дітей.

Джерело

Нагадаємо, що на Росії дітей в школах годували падаллю

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *