Зеленський вибирає нового прем’єра: стали відомі кандидатури

Чутки про можливу відставку прем’єра України Олексія Гончарука, крісло під яким хитається вже місяць, набувають конкретних обрисів. Вже йде обговорення кандидатур, які можуть його замінити.

З приводу того, що екс-віце-прем’єр часів Януковича Сергій Тігіпко може стати прем’єром замість Гончарука, вже сьогодні багато говорять і пишуть, повідомляє “СТРАНА“.

Тема відставки прем’єра дійсно все сильніше опановує думками президента країни Володимира Зеленського.

Однак серед кандидатів на главу уряду йде постійна ротація. Якщо ще недавно розглядалися в якості основних варіантів Юрій Вітренко з “Нафтогазу”, заступник голови АП Юлія Ковалів і екс-глава Нафтогазу Олег Дубина, то зараз їх відсунули і на перші місця вийшло дві добре відомих людини.

Один з них – дійсно Сергій Тігіпко.

Другий – Валерій Хорошковський, тобто ще один екс-віце-прем’єр часів Януковича. Давній знайомий Зеленського, з яким він посварився в 2012 році, але тепер помирився.

Хорошковський вже давно крутиться при дворі “Короля Зе”, входить в тему митниці та СБУ, а тепер, теоретично, може злетіти і на пост прем’єра.

Втім, обох цих кандидатів (і Тігіпко, і Хорошковського) ріднить одне – їх вже точно не можна віднести до “нових облич”.

Схоже, що Зеленський від цих “нових облич” вже гранично втомився. Хочеться якийсь солідності, стабільності і ефективності.

Нагадаємо, що під Миколаєвом підлітки знищили пам’ятні плити на могилах (ФОТО)

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *