Зеленський висміяв Путіна прямо в центрі Москви (відео)

Чинний президент України Володимир Зеленський у відеоролику для “Кварталу 95” висміяв главу Кремля Володимира Путіна, пише FaceNews.ua.

На відеоролику 5-річної давності, який несподівано сплив у мережі, і його бурхливо обговорюють користувачі, Володимир Зеленський висміює досягнення російських вчених, міграційну політику, автомобільне виробництво і президента РФ Володимира Путіна.

Екс-актор Зеленський записав відео на Червоній площі, для гумористичного шоу “ЧістоNews” в 2014 році, в якому також згадали курйозні випадки з президентом – втікачем Віктором Януковичем

Зовсім недавно президент Володимир Путін відкрив нічну хокейну лігу. На відкритті відбувся матч, в якому брав участь сам президент Росії. Ви знаєте, незважаючи на те що воротар опонента отримав 6 шайб від ключки президента Росії, він щасливий, адже у нього сім’я, діти , і діти дочекаються сьогодні батька “, – пожартував Володимир Олександрович.


Варто зазначити, що користувачі мережі жартують і помітили, що ніхто навіть не думав, що Зеленський стане президентом.

Ось це поворот, а всього кілька років тому був актором а тепер Президент”, “По повній їх тролить”, “Раритетне відео“, – пишуть користувачі.

ВІДЕО:

Нагадаємо що, Богдан здивував журналістів своїм вокалом

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *