Зеленський зробив жорстке попередження Гончаренку (ВІДЕО)

Після емоційного виступу на позачерговому засіданні Верховної Ради 4 березня нардепа від “Європейської солідарності” Олексія Гончаренка з політиком поспілкувався президент Володимир Зеленський.

Відповідний момент відобразили журналісти. Сам член “ЄС” в своїх соціальних мережах заявив, що український глава нібито попросив його “ніколи не переходити з ним на особистості” (щоб подивитися відео, поскролльте новина вниз).

“Ви обіцяли кінець епохи кумівства, але ми бачимо, куди ваш кум пішов, де Баканов? Пішов за чортами ганятися або за розбійниками? Це ваш друг, сусід і партнер, ви таких всіх зібрали. Це ваша епоха кумівства”, – заявляв Гончренко з трибуни парламенту.

Він також розкритикував слова президента в ВР. “Незрозуміло, хто сьогодні виступав у парламенті – Зеленський або Голобородько?” – запитав він, додавши, що главі держави варто було б піти з посади.

Після виступу президент спустився з трибуни, пройшов через сесійний зал в сектор фракції “Європейської солідарності”, щоб поспілкуватися з нардепом. Після цього глава держави залишив сесійну залу.

У своєму пості Гончаренко продовжив критикувати президента. Він написав, що “особи як раз і стають політиками”. Він додав, що відноситься до бесіди “філософськи”, проте інших її деталей не уточнив.

Сам Гончаренко теж прокоментував витуацію:

Нагадаємо, що Гончаренко вніс у Раду законопроект про заборону смартфонів у школах

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *