ЗМІ показали курйозну обкладинку із Зеленським для журналу Viva (ФОТО)

ЗМІ показали популярний журнал Viva, на якому засвітився український президент Володимир Зеленський. На обкладинці журналу написано досить несподівані слова, які відразу ж «рознесли» в соціальній мережі.

Відповідний знімок опублікували на сторінці «toronto_tv» в Instagram.

Президент України Володимир Зеленський в минулому був коміком і гумористом, грав на сцені популярного «Кварталу 95», а також нерідко знімався на обкладинки журналів.

На цей раз в мережу просочився знімок, де обкладинка журналу прикрашена колишнім коміком Володимиром Зеленським.

При цьому під фото написані слова «Володимир Зеленський. Я знаю все про любов і секс». Варто зазначити, що цей випуск журналу виявився дуже старим, як виявилося, рік його випуску – 2009-й, на обкладинці видніється ще юний Зеленський.

Скріншот, фото: Інстаграм toronto_tv

«Терміново! Якщо вам здається, що наш президент нічого не знає – тепер ви знаєте, що є речі, про які він знає все. А ми дякуємо святий Google за те, що він може знайти навіть обкладинку журналу Viva за 2009 рік. До речі, цей раритетний випуск хтось продає на OLX за 400 грн», – підписали пост у соціальній мережі.

Коментатори і користувачі мережі тут же почали обговорювати цей випуск журналу Viva.

«Маленький гігант великого сексу», «Є запит – є покупець, зрозуміло чому більшість домогосподарок не байдуже залишили свої будинки в день виборів», «почекайте, так це журнал за 2009 .. Ну блін … Шо ж ви такі обломщіки»,« Він не тільки знає, але ще намагається це практикувати зі своїми виборцями і навіть цілою країною »,« Мабуть так само як про політику … А взагалі-то ВСЕ це те ж що НІЧОГО »,« Хтось продає за 400 грн. »Повинен потрапити в музей для наступних поколінь хто його знає як там буде з ютуба і іншими відео але сители. А журнал це документ »,« Надмірна увага до своєї персони це ціна яку ми повинні платити за популярність, ось наприклад не був би Майкл Щур таким популярним я б не знав, що він …. »,« Вже тоді готувався приймати з усіх (або від всіх) сторін », – пишуть в коментарях користувачі мережі.

Нагадаємо, що Кіану Рівза виявили в українському підручнику з історії

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *